Як зробити так, щоб терміни капітального ремонту не затягувалися?

Два питання, які хвилюють всіх, хто хоче отримати будь-яку послугу: коли та скільки? Коли розпочнеться ремонт і коли він закінчиться? Скільки це буде коштувати?

А сьогодні повернемося до питання “коли” та розповімо про те, чому терміни можуть затягнутися і чи можна це передбачити.

Оцінити свої сили, розрахувати бюджет

Розрахувати бюджет – завдання не з легких. Особливо, якщо ви вирішили робити ремонт самостійно. Крім очевидних витрат, таких як матеріали та робота майстрів, до бюджету потрібно вписати ще багато пунктів. Наприклад, вартість купівлі чи оренди необхідних інструментів, вартість доставок та підйому на поверх, можливі форс-мажорні обставини, вартість відключення загальнобудинкових систем та комунікацій на час проведення робіт тощо.
 

Так, передбачити, що піде не так і які додаткові вкладення будуть потрібні в процесі, практично неможливо. Але чим більше ви врахуєте спочатку, тим більша ймовірність, що розрахований бюджет збігатиметься з реальним. А це означає, що цей аспект не гальмуватиме ваш ремонт.

Скласти графік робіт та стежити, щоб його дотримувались

Від графіку виходу робітників залежить не лише термін ремонту в цілому, а й окремий графік замовлення матеріалів та меблів. Поцікавтеся хоча б зразковими датами початку та закінчення кожного виду робіт. Замовляйте матеріали на основі цієї інформації. Наприклад, ви знаєте, що приблизно через два тижні укладатимуть плитку. Отже, зараз саме час замовити її з магазину. І, до речі, обовʼязково уточнюйте у магазинів, який у них термін доставки.

Звичайно, ідеально було б купити все заздалегідь, щоб більше не бути залежним від доставки матеріалів. Але такий варіант спрацює тільки якщо у вас є місце або склад для зберігання. Інакше є ризик зіпсувати замовлений матеріал.

Вибирати доступні матеріали

Усім хочеться додати до свого інтер’єру чогось незвичайного та ексклюзивного. Але якщо ваша мета – вкластися в найкоротший термін, краще вибирати доступні матеріали з місцевих магазинів. Індивідуальна плитка може, по-перше, йти довше, ніж зазвичай. По-друге, якщо раптом ви неправильно розрахували кількість, швидко замовити ще кілька штук не вийде. Майстри неохоче беруться за “доробки”, а це означає, що ви ризикуєте не лише затягнути з ремонтом, але й не закінчити укладання плитки.

Бути обережним з матеріалами, перевіряти цілісність та відповідність

В дорозі від складу магазину до вашої квартири може статися все, що завгодно. Тому обов’язково перевіряйте матеріали, коли їх прийматимете. Не підписуйте документи, поки не переконайтеся, що вам прийшов саме той матеріал, який ви замовляли. Що він цілий, що немає сколів та тріщин, що привезли потрібну кількість.

Усунення цих помилок може тривати додатковий час.
І, отже, термін ремонту збільшиться.Своєчасно відповідати на запитання, брати участь в обговореннях

Все врахувати неможливо. У процесі ремонту можуть з’явитися недоліки і нестикування. У будівельників обов’язково виникнуть питання. І ніхто, крім вас, не зможе відповісти, якою має бути ваша квартира. Наприклад, від вас буде потрібно рішення, яким із трьох відтінків сірого ми в результаті фарбуємо стіну. Здається, що це дрібниця. Але навіть невелика розбіжність може справляти зовсім інше враження.

Вибирати професіоналів

Професійні підрядники – це те, що вирішить майже всі перелічені вище питання. Поставтеся до вибору підрядника з усією серйозністю. Прочитайте відгуки, уважно вивчіть інформацію на офіційному сайті, перегляньте вже реалізовані ремонти, призначте зустріч в офісі. І обов’язково перевіряйте умови договору, щоб не опинитися у незручній ситуації.Якщо ви ще шукаєте того самого підрядника, який візьме на себе весь головний біль і зробить ремонт за вас, то ви опинилися в потрібному місці!
Компанія Майстер + реалізує комплексний ремонт квартир у місті Тернопіль під ключ.

Вам не потрібно турбуватися про закупівлю матеріалів, пошук та контроль робітників. Не потрібно вникати у технічну частину ремонту. Наша команда Майстер + бере це на себе. В результаті ви отримуєте повністю готове житло з якісним ремонтом. Вам залишиться тільки занести меблі та запросити друзів на новосілля.

 

Категорії: Ремонт дому

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *