Не важливо, вкотре ви починаєте ремонт у квартирі. Кожен із них не може пройти ідеально. Адже будівництво та ремонтні роботи — складно передбачуваний процес.

Але ми підготували вам список неочевидних помилок, які можуть сильно зіпсувати враження від свіжого стильного ремонту. Підкажемо, на що звернути увагу, щоб їх не зробити.

1. Неправильне розташування стику підлогових покриттів між різними кімнатами.

Стик між кімнатами повинен розташовуватись прямо під дверним полотном. Це потрібно для того, щоб в жодній з кімнат не вийшло неакуратного покриття, що виступає. Щоб визначити місце стику, заздалегідь визначте наступні моменти:

  1. В який бік відчинятимуться двері. Це допоможе визначити від якої стіни нам розраховувати відстань. Адже двері монтуються по поверхні стіни з боку відкривання;
  2. Дізнайтесь у виробника товщину дверного полотна. Стик розташовуватиметься рівно посередині і двері його прикриють.

2. Помилки у поєднанні білих відтінків.

Наприклад, біла техніка та біла кухня можуть зовсім між собою не збігатися. Все тому, що білий у різних предметах та матеріалах може мати різний відтінок: холодний чи теплий. Тому краще звірятися наживо, щоб уникнути помилки.


3.Не продумувати, як великоформатні матеріали та меблі потраплять у квартиру

Розмір може бути більшим, ніж ваш ліфт. Або може виявитися, що ліфт не працює, а ви мешкаєте на 20 поверсі. Складно пішки дотягнути цілісний слеб з натурального каменю.

Тому над цим питанням варто замислитись до моменту закупівлі матеріалів. Дізнайтеся розміри ліфта у вашому будинку. Причому варто врахувати, що у нових будинках вони часто обшиті фанерою та іншими захисними матеріалами. Відповідно, це зменшує його розміри і ваші шанси відвезти на ньому надто великі матеріали.

4. Не продумати процес відкривання дверей шафи

Наприклад, встановити накладні світильники поруч із дверцятами шафи. Підсвітити цю зону рішення саме собою непогане. Але потрібно враховувати, що дверцята шафи можуть чіпляти світильники при відкриванні. Вирішити цю проблему можна, вибравши шафу-купе або вбудовані світильники.


5. Не співвіднести розміри пральної машинки та ширину дверного отвору у ванній

Розмір пройому повинен бути хоча б на 10 см більше ніж ширина пралки. Інакше, після встановлення дверей, пронести пральну машину вам не вдасться.

Тут виходи два:

  1. Заносити машинку до встановлення дверей (але пам’ятати про те, що винести її звідти теж без втрат не вийде);
  2. Вибрати пральну машину ще до початку ремонту. Щоб точно знати її розміри і запланувати розширення дверного пройому, якщо це буде потрібно.

Всіх цих помилок можна уникнути, якщо довірити свій ремонт Майстер +.

Наші ремонти продумані до дрібниць!

Дизайнер заздалегідь розробляє грамотне планування та готує дизайн вашої оселі. У свою чергу, майстри виконують роботи строго за задумами і планами. А за якість робіт і дотримання всіх норм і правил можна не переживати, адже все під контролем наших досвідчених майстрів.

Залишити заявку можна, написавши на електронну пошту  або за номерами телефонів +38 (096) 32-71-073 +38 (098) 60-43-336 +38 (068) 24-65-647

Категорії: Ремонт дому