Глянцеві натяжні стелі, втім, як і ряд інших варіацій, просочені спеціальним антистатичним складом, що не дає великій кількості пилу осідати на їх поверхні. Тому в більшості випадків, щоб оновити глянцеву стелю, досить пройтися по ньому губкою, змоченою в мильному розчині. Рухи повинні бути дуже делікатними, в іншому випадку можуть з’явитися дірки, порізи, інші пошкодження. Залишки забруднень і розчину змиваються чистою водою, а стеля акуратно витирається сухою м’якою ганчіркою.
Як помити глянцеву натяжну стелю?
Серйозніші забруднення, наприклад, бризки жиру, сальні плями, сліди конденсату можна усунути за допомогою спеціальних засобів для чищення, наприклад, тих, що ми використовуємо для миття вікон. Ні в якому разі не можна застосовувати миючі склади з абразивними частинками, навіть якщо мова йде про великі засохлі плями. Так само як не слід вдаватися до допомоги металевих скребків, ножів, різних порошкових сумішей. Глянцеві натяжні стелі при недотриманні даних рекомендацій будуть назавжди загублені: якщо ви навіть не порушите цілісність полотна, рівномірний блискучий ефект буде знищений!
Ще один важливий момент: якщо мова йде про дуже високі стелі, варто довірити догляд за натяжною стелею клінінгової компанії, в розпорядженні якої перебувають різні способи і рішення. Навіть якщо під рукою у вас досить висока драбина, є ризик не втримати рівновагу і травмуватися, а також пошкодити саму поверхню стелі.
Глянцеві натяжні стелі, якщо вони встановлені в специфічних приміщеннях, наприклад, в процедурному кабінеті, в лабораторії, необхідно обробляти спеціалізованими щадними засобами з антибактеріальними властивостями. Попередньо стельову поверхню обробляють паром.
Щоб глянцеві натяжні стелі радували своїм зовнішнім виглядом довгі роки, починати за ними доглядати потрібно практично відразу після установки. На початкових етапах досить буде робити суху чистку поверхні пару раз на місяць, волога ж робиться 3-4 рази на рік.
0 коментарів